MÖBLER / Bord / Bord 12634492
nr 1263 4492
Bord
1950-tal, Bredd: 102cm. Djup: 54cm, höjd: 57cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:14:34
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr